בונה על תשובה: "משפחת אבו מחפשת לעלות לליגה של הגדולים"
איש עסקים פיקח, מקושר מאוד למוקדי כוח באשדוד שבה הוא פועל ומזגזג מדי פעם לפוליטיקה. צחי אבו חזר לחברת הנדל"ן שבנה אביו אחרי 14 שנים של היעדרות כדי לנסות ולרכוש את דלק ישראל

שוקי שדה,הארץ-01.05.20

בקיץ האחרון התחתנה ירין אבו, 20, בתו של עו"ד צחי אבו ונכדתו של איש העסקים האשדודי יחיאל אבו. החגיגה כללה שלושה אירועים מפוארים: מסיבת רווקות, חינה וחתונה. מסיבת הרווקות נערכה בפנטהאוז מפואר עם בריכה באשדוד, כאשר על האוכל הופקד שף בעל מסעדת גורמה בעיר ולצדו קודנדיטור שהכין קינוחים מושקעים. טקס החינה התקיים באולם האירועים היוקרתי לאגו שבראשון לציון, ושבוע אחר כך נערכה החופה באולם אווניו המפואר הסמוך לקרית שדה התעופה.

מעבר לשמחה, חגיגות החתונה של הבת היו מעין מפגן כוח עבור צחי אבו, אחד מיזמי הנדל"ן העולים בעיר אשדוד. רק כמה חודשים לפני כן הוא נכנס לתפקיד המנכ"ל והיו"ר בחברת הבנייה הגדולה ביותר באשדוד, יחיאל אבו, שהקים אביו לפני כ–30 שנה, אחרי שנים שבהן היו השניים מסוכסכים. כיום צחי אבו, שנולד למציאות של שובע אחרי שאביו בנה את הונו בעשר אצבעותיו, הוא כנראה אחד מעשירי ישראל, אף שהוא פחות מוכר בזירת העסקים הארצית. הוא מחזיק בדירות בצרפת ובספרד, נוסע ברכב מרצדס יוקרתי ולנסיעותיו לחו"ל הוא נוהג לשכור מטוס פרטי. ואולם אבו הבן שואף גבוה יותר — לפני שבועיים פורסם בתקשורת כי משפחת אבו מתעניינת ברכישת חברת תחנות הדלק, דלק ישראל, תמורת 900 מיליון שקל.

להרחבה