בעולם | המזרח התיכון

דיווח: איראן הפילה כטב"מ בנמל בדרום המדינה

לפי כלי תקשורת איראניים, כלי הטיס הופל מעל המים הטריטוריאליים של המדינה. מושל מחוז חוזסטאן שבתחומו הופל הכטב"מ אמר לסוכנות אירנ"א כי מדובר בכלי השייך למדינה זרה, שהפרה את ריבונותה האווירית של איראן

איראן הפילה היום (שישי) כלי טיס בלתי מאויש (כטב"מ) מעל המים הטריטוריאליים שלה, בשמי נמל מאהשאר שבדרום-מערב המדינה, כך דווח בסוכנות הידיעות האיראנית תסנים. עוד דווח כי כוחות הביטחון האיראניים הגיעו למקום ואספו את שרידיו של הכלי, אולם לא נמסר אם מדובר ברחפן אזרחי או בכלי טיס צבאי.מושל מחוז חוזסטאן שבתחומו הופל הכטב"מ אמר לסוכנות אירנ"א כי מדובר בכלי טיס השייך למדינה זרה. המושל, גולאמרזה שריאתי, הוסיף כי הכטב"מ הפר את הריבונות האווירית של איראן. ערוץ הטלוויזיה האיראני אל-עאלם דיווח כי "תושבים בעיר אימאם חומייני הסמוכה שמעו את קולות הנפץ מירי טיל היירוט".

להרחבה

עברו לתצוגת גלריה

 

איראן הפילה היום (שישי) כלי טיס בלתי מאויש (כטב"מ) מעל המים הטריטוריאליים שלה, בשמי נמל מאהשאר שבדרום-מערב המדינה, כך דווח בסוכנות הידיעות האיראנית תסנים. עוד דווח כי כוחות הביטחון האיראניים הגיעו למקום ואספו את שרידיו של הכלי, אולם לא נמסר אם מדובר ברחפן אזרחי או בכלי טיס צבאי.

מושל מחוז חוזסטאן שבתחומו הופל הכטב"מ אמר לסוכנות אירנ"א כי מדובר בכלי טיס השייך למדינה זרה. המושל, גולאמרזה שריאתי, הוסיף כי הכטב"מ הפר את הריבונות האווירית של איראן. ערוץ הטלוויזיה האיראני אל-עאלם דיווח כי "תושבים בעיר אימאם חומייני הסמוכה שמעו את קולות הנפץ מירי טיל היירוט".