לאחר הרכישה, מרכז הפיתוח בחיפה יהפוך למרכז מצויינות לפיתוח ולמחקר בתחומי הבינה המלאכותית, למידה חישובית וביג דאטה. כל העובדים ימשיכו את עבודתם בחברה. את מרכז המצויינות ינהל דדי לביד (מנהל מו"פ ראשי), ובנוסף יהיה לביד אחראי על כל יוזמות הבינה המלאכותית בתאגיד התעשייתי SKF.

 

SKF

משימתה של SKF היא להיות המובילה הבלתי-מעורערת בעסקי המסבים. SKF מציעה פתרונות סביב המוט הרוטציוני, לרבות מסבים, אטמים, חומרי סיכה, בקרה ושירותי תחזוקה. SKF מיוצגת בלמעלה מ-130 מדינות ויש לה כ-17,000 מוקדי הפצה ברחבי העולם. מכירותיה השנתיות בשנת 2018 עמדו 8.5 מילארד דולר, ומספר העובדים היה 44,228.

http://www.skf.com

® SKF הוא סימן מסחרי רשום של קבוצת SKF.

 

אודות פריסנסו

פריסנסו מספקת כלים לאנליטיקה תעשייתית המבוססת על אינטליגנציה מלאכותית לצורך תחזוקה מונעת חזויה. המערכת של פריסנסו אוספת כמויות עצומות של נתונים בקצב מהיר מאד ממאות מכונות (אלפי חיישנים) ומזרימה את הנתונים לענן בזמן אמת. באמצעות שימוש בארכיטקטורת למידת מכונה ייחודית המוגנת בקיניין רוחני ייחודי, מנוע האנליטיקה של פריסנסו מקשר באופן אוטונומי אירועים עם מרכיבים בתוך המכונה, ובסופו של דבר חוזה כשלים מתהווים. בנוסף, הוא מספק מידע חיוני בנוגע לזמן הנותר עד הכשל ומקורו של הכשל בתוך המכונה. כלים אלה נגישים למומחי תחזוקה ואמינות, מבלי שישנו צורך להעסיק מומחים בתחום נְתוּנֵי עָתֵק (Big Data). הפתרון של פריסנסו זמין היום הן ליצרני ציוד מקורי (OEM’s) שמפתחים עכשיו את הצעות ה-Industry 4.0 שלהם והן למשתמשי קצה המתפעלים את הציוד של עצמם.