"היה קשה לעמוד מהצד, לראות את המומנטום המטורף ולא להצטרף"
עוזי דנינו, מנכ"ל בית ההשקעות אקסלנס לשעבר, מונה ליו"ר קנאבו מחקר, שמפתחת פתרונות קליניים לאידוי קאנביס ■ יחד אתו, מנסה החברה להיכנס לבורסה בלונדון לפי שווי של 22 מיליון ליש"ט ■ אביהו תמיר, מנכ"ל קנאבו: "המטרה היא להיות חברת הקנאביס הראשונה בבורסה הבריטית"

 

שלי אפלברג,כלכליסט-16.04.2019

שאיפות הקנאביס של עוזי דנינו לשעבר מנכ"ל בית ההשקעות אקסלנס, הובילו אותו לתפקיד היו"ר של קנאבו מחקר, שמעוניינת להיסחר בלונדון כחברת הקנאביס הראשונה בבורסה הבריטית. את הכניסה תבצע דרך הדלת האחורית באמצעות רכישת שלד בורסאי. את ההנפקה מוביל בנק ההשקעות Peter house באמצעות ערן צוקר, והיא צפויה להיות לפי שווי של 22 מיליון ליש"ט (כ–102 מיליון שקל).

דנינו היה מנכ"ל בית ההשקעות אקסלנס עד לפני פחות משנה. "הספיק לי ורציתי ללכת ולעשות לביתי", הוא מסביר. "שש וחצי שנים כמנכ"ל עבורי הן המון זמן. קיבלתי הצעות רבות וכרגע אני מעדיף להתעסק עם טרנד האשראי החוץ בנקאי, ולכן אני שותף בחברת בת של בנק מזרחי — חברת פינטק שיש לה שיתוף פעולה עם אחד מבתי ההשקעות הגדולים. בנוגע לקנאביס, היה לי קשה לעמוד מהצד ולראות את המומנטום המטורף ולא להצטרף אליו. זאת תעשייה חדשה, ויש לה מוצר צריכה חדש שנהנה מפתיחות רגולטורית".

להרחבה

מודעות פרסומת