גם מעצרים המוניים לא יוכלו לעצור את המהפכה שהחלה טלגראס
טלגראס הובילה מהפכה: סחר בקנאביס לאור יום, בלי בושה ובלי פחד תוך שימוש בטכנולוגיה זמינה. המשטרה לא תוכל להחזיר את הגלגל הזה לאחור. בפלטפורמות מתחרות אומרים כי המעצרים לא יעצרו את הפעילות ומבטיחים להתרחב

מאת: אורן זיו ויעל מרום,המקום הכי חם בגיהינום- 12.3.2019

צרכני הקנאביס בישראל פתחו את הבוקר לתוך הידיעה שפלטפורמת הסחר "טלגראס" שותקה בעקבות מעצרם של 42 חשודים שהמשטרה מכנה "בכירי הרשת" ו-"חברים בארגון פשיעה". בין העצורים גם מייסד טלגראס, עמוס סילבר, שנעצר באוקראינה אחרי שנים בהן היה מבוקש. המעצרים מגיעים יום אחרי שראש הממשלה נתניהו אמר בתגובה לשאלה בנושא לגליזציה של קנאביס כי הוא "בודק" את הנושא, ובשיאה של מערכת בחירות שבה נושא הקנאביס נמצא על סדר היום של רבות מהמפלגות.

"טלגראס", פלטפורמה שפועלת באפליקציית טלגרם, מפעילה שורה של קבוצות לסחר בסמים ברחבי הארץ, וכן קבוצות "קהילה" שונות שפעילות 24/7 ביניהן: קבוצות שמחולקות לאזורי מגורים, קבוצות שעוסקות בהחלפת מידע על הפקת מיצויים מצמח הקנאביס, קבוצות שעוסקות בגידול ביתי של הצמח, קבוצות שמסייעות במידע לנוסעים לחו"ל וגם קבוצה של חולים בעלי רשיונות קנאביס שמצאו שם אוזן קשבת וסיוע במצבים של מצוקה וכאב.

מאז הוקמה הפלטפורמה בסוף מרץ 2017 היא שינתה לחלוטין את כללי המשחק, והפכה את הקנאביס לנגיש בכל בית, ובכל מקום במדינה. לאנשים חולים שזקוקים לקנאביס, הפלטפורמה, ורבות שצצו בעקבותיה, היוו ממש גלגל הצלה, בשל מדיניות חלוקת האישורים הקמצנית וחסרת החמלה של משרד הבריאות. הקהילות הענקיות האלו מחברות בין אנשים שעד לפני כמה שנים היו צריכים להתחבא ולהתבייש, והיום יש להם מקום לחלוק ידע, ולהתארגן לפעול ביחד למען לגליזציה.

להרחבה

מודעות פרסומת